Pllakë Kontrolluesi Alumini

Përshkrim i shkurtër:

Grilë alumini është e njohur edhe si grilë alumini. Isshtë bërë nga panele alumini. Njëra anë e sipërfaqes është e stampuar me një model diamanti. Modelet e ndryshme mund të përshtaten në mjedise të ndryshme dhe përdorime të ndryshme. Ky lloj tabele përdoret gjerësisht si një pllakë trungu në nevojat tregtare dhe industriale të dyshemesë, dhe gjithashtu në automjete të tilla si ambulanca dhe kamionë fishekzjarresh.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Informacion i detajuar

Pllaka rrjetë alumini për prodhimin e aluminit Kaihua, me pllakë shkelëse me 5 bar, pjatë alumini me model thjerrëzash, pjatë alumini me model tregues lloje të ndryshme, pjatë rrjeti alumini njihet gjithashtu si pjatë shkelje, pllakë modeli, pllakë duba, pllakë kundër rrëshqitjes, pllakë kundër rrëshqitjes, pllakë diamanti. Kjo është një fletë alumini e sheshtë me një model ose vijë të ngritur në sipërfaqe për të rritur fërkimet dhe për të zvogëluar rrezikun. Shqip. Tabela e kontrollit të aluminit ka veti të mira estetike dhe përdoret gjerësisht si dysheme ngarkuese ose material dekorativ muri.5 Paneli i gomave të aluminit me bar ka rezistencë të mirë ndaj korrozionit ndaj ujit të detit, si dhe mjediseve detare dhe industriale. Ajo gjithashtu ka aftësi të bashkueshme shumë të mirë dhe formueshmëri të ftohtë. Isshtë një aliazh me rezistencë të mesme në rezistencë të lartë me një forcë pak më të lartë se 5251, forcë mesatare. Grilë alumini është më mirë rezistente ndaj ndryshkut dhe më e lehtë se materialet e tjera dhe mund të zgjasë për shumë vite, duke ruajtur vlerën e saj të lartë pas zëvendësimit. Ky lloj tabele është shumë i kërkuar për dysheme tregtare dhe industriale.

Aplikacion

Dërrasa e aluminit ka efekt të shkëlqyeshëm kundër rreshqitjes, i përdorur gjerësisht në frigorifer, kundër trungut të metrosë, rrëshqitje kundër rrëshqitjes së autobusit, dyshemesë së madhe të kamionit të transportit dhe vendeve të tjera. Së dyti, tabela e aluminit 5052 ka një performancë të mirë anti-korrozioni, tabela e aluminit përdoret në vende të lagështa, të prirura nga korrozioni, të tilla si frigorifer, kamion frigorifer, bordi i anijes me rrëshqitje, etj. Ka një funksion të caktuar antioksidant sepse nuk do të oksidohen në kontakt afatgjatë me lëngun. Kontakti afatgjatë me lëngun nuk do të oksidohet, kështu që ai ka një funksion të caktuar antioksidues. Për shkak të pamjes së saj të argjendtë, mund të përdoret gjithashtu për karroca lëvizëse ushqimore, e cila jo vetëm që nuk rrëshqet, por gjithashtu siguron një ndikim të pastër dhe të bukur vizual për klientët.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni