Rreth Nesh

Co Tregtinë Ndërkombëtare Jiangsu Kaichuang, Ltd

凯乐大门照片

Co Tregtinë Ndërkombëtare Jiangsu Kaichuang, Ltd, Punon si një degë në pronësi të plotë të Jiangsu Kaihua Aluminium Co, Ltd dhe Jiangsu Kaile Metal Technology Co, Ltd Pajisjet tona kryesore prodhuese aktualisht janë: Shuarja e linjës së prodhimit për pllakat e hollë; Shuarja e linjës së prodhimit për pllaka të trasha; Vijë e vazhdueshme e pjekjes; Makine dekoileri; Makinë pastruese; Makinë sharre precize; Makine qethëse; Furra e plakjes, etj Ne e specializuar në ofrimin e produkteve seri 1xxx, 2xxx, 3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx me prodhim vjetor prej 100,000 ton. Si një nga prodhuesit dhe tregtarët më profesionalë të metaleve me ngjyra në Kinë, Kaichuang është e angazhuar kryesisht në eksportin e pllakës së aluminit, pllakës së katërt të aliazhit, pllakës së shuarjes, spirales së aluminit, shiritit, tubit, petëzimit, shiritit, profilit të aluminit, metalit të ndryshëm materiale dhe produkte të lidhura.

图片1

Produktet tona

Zbatuar gjerësisht për prodhimin e makinave dhe anijeve, transportin, dekorimin arkitektonik, elektronikën, mekanikën, etj. Pas paraqitjes afatgjatë strategjike dhe eksplorimit të tregut global, pjesa jonë e tregut ndërkombëtar është zgjeruar me shpejtësi në bazë të sigurimit të cilësisë së produkteve. Në thellësi përmirësimi dhe inovacioni i procesit të trajtimit të nxehtësisë së aliazhit të aluminit. Optimizimi i vazhdueshëm për të përmirësuar performancën dhe procesin e aliazhit të aluminit. Siguroni klientëve produkte të aliazhit të aluminit me cilësi më të mirë. Stabiliteti. Produktet tona janë eksportuar në Amerikën e Veriut, Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe tregje të tjera jashtë shtetit. Ne kemi ndërtuar një marrëdhënie të mira biznesi me mbi 120 vende dhe rajone.

Turi në fabrikë

Co Alumini Jiangsu Kaihua, Ltd, u themelua në 2009. Zotërimi i pajisjeve të përparuara të prodhimit të tilla si mulli i ftohtë, furrë me vatër, sharrë precize, shirita e hollë e shuarjes së linjës së prodhimit etj Produktet tona mbulojnë specifikime të ndryshme dhe modele të pllakave të aluminit të sheshtë dhe me kuadrate, pesë shirita të mëdhenj me kuadrate pllakë alumini, pjatë alumini me kuadrate të vogla pesë bar, pllakë alumini me chekred diamant, dhe pllakë alumini me model thjerrëzash etj., dhe kanë aftësinë të personalizohen sipas sasisë dhe madhësisë. Kompania jonë ka fituar titujt e "Jiangsu High-tech Enterprise", "Jiangsu Private Technology Enterprise", "Jiangsu Province Science and Technology Innovation Unit Advanced", "Xuzhou Advanced Collective", "Xuzhou Industrial Park Technology Innovation Enterprise", etj. Ne jemi të denjë për ndërmarrjen gjigande në industri aliazh alumini kinez.

33

Pajisjet tona të prodhimit

Në procesin e testimit të produktit, ne organizojmë testimin e prodhimit në përputhje me standardet ndërkombëtare. Përmes kontrollit të kujdesshëm të kujdesshëm të linjës së prodhimit, vetë-inspektimi, kontrolli i ndërsjellë dhe gjysëm i përfunduar i çdo procedure inspektimi, inspektimi i produkteve të përfunduara, Ne sigurojmë që çdo pjesë e produkteve Kaihua të jetë e besueshme.

38
20
26
34
11

Shfaqja e produktit të aksioneve

Ne kemi një sasi të madhe të inventarit vendor

Kompania bashkëpunon ngushtë me institutet e kërkimit shkencor, industrinë, universitetin dhe institutet kërkimore për tu zhvilluar në mënyrë të pavarur. Përfundoi vijën e vazhdueshme të prodhimit të shuarjes për të gjithë rrotullën e pllakave të hollë dhe shuarjen e furrës së vatrës së trashës së pllakës së trashë të linjës së prodhimit, në të njëjtën kohë kompania ka pajisje të shumta të avancuara të drejtimit dhe nivelimit, furrën e plakjes, sharrën precize, pajisjet e trajtimit sipërfaqësor , duke formuar nga trajtimi i nxehtësisë së tretësirës deri në vizatimin sipërfaqësor. Shumë grupe të linjave të përpunimit për lustrim dhe petëzim, kaluan me sukses "ISO9001: 2008 certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë, produktet përdoren gjerësisht në automjete, anije, aviacion. Shumë fusha industriale si ajri , elektronika, myku, etj., plotësojnë nevojat e industrive të ndryshme për lidhje të aluminit me rezistencë të lartë.

图片3
图片4
图片2
图片1

Paketimi ynë

Paketim standard i eksportit të detit, me letër të ndërthurur dhe mbrojtje plastike për fletën. Në fund pllakat e aluminit vendosen në paletë druri. Në përgjithësi, ka rreth 2 tonë në një paketë. 16-20MT mund të ngarkohet në enë 20 'dhe 21-24MT është më e përshtatshme në enë 40'.

13f09ab379383f32ff8f54733d06b51
024bcb2a782280ec0bf62d6038f6424
27fc209e49895cad7ffaee6631ee275
216c7eb903355776dce65091707c210
90fe7ab9c73bb138ea25631927ac37d
672d416d77fe9576de9a73913b175c8
b844b248231e30b2af3d4ff7fd047a7
ef76eae558cb0cf78a6cc7411fe3264

PAJISJET E PRODHIMIT

Respektimi i "kënaqësisë së klientit si fokus, përmirësimi i vazhdueshëm i cilësisë, ndjekja e cilësisë së ekselencës" politika e cilësisë. Forcimi i prodhimit dhe monitorimit të mekanizmave të produktit. Përqendrohuni në përmirësimin e aftësisë konkurruese të ndërmarrjeve. Përmes kontrollit në mënyrë rigoroze të linjës së prodhimit, vetë-inspektimi i çdo procedure, kontrolli reciprok dhe inspektimi gjysmë i gatshëm, inspektimi i produkteve të përfunduara për të siguruar që çdo produkt të jetë me cilësi të besueshme dhe të shkëlqyeshme. Fito reputacionin nga klientët dhe tregu udhëheqës në industrinë kombëtare të përpunimit të aluminit. Përfundoi rresht linja e vazhdueshme e shuarjes së prodhimit të mbështjelljes së fletës dhe furrës së vatrës me rul të pllakave të trasha. Në të njëjtën kohë, kompania jonë ka disa pajisje të përparuara për drejtimin, furrën e plakjes, sharrën precize dhe pajisjet e trajtimit të sipërfaqes. Formimi i linjës së prodhimit nga një tretman i ngurtë trajtimi i nxehtësisë në vizatimin sipërfaqësor, lustrimin dhe filmin. Ne kemi kaluar me sukses "ISO9001: 2008 certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë, dhe produktet janë përdorur gjerësisht në shumë fusha industriale të tilla si automjete, anije, aviacioni, elektronika, myku, etj., plotësojnë kërkesën e lidhjeve të aluminit me rezistencë të lartë në industri të ndryshme.

21
12
13

EKIPI YNË

Kompania jonë është e përkushtuar të ofrojë klientëve me produkte dhe shërbime më të mira, të përqëndrohet në inovacionin teknologjik dhe trajnimin e personelit, t'i kushtojë vëmendje projektimit dhe zhvillimit të produkteve të reja. Ndershmëria ndërton markë, Inovacioni pionierë në të ardhmen. Duke u mbështetur në burime të forta teknike, cilësi të shkëlqyera të produkteve, kontroll të rreptë të cilësisë dhe marketing të klasit të parë dhe shërbime pas shitjes, ne, Jiangsu Kaichuang International Trade Co, Ltd, po presim sinqerisht për një bashkëpunim të favorshëm me ju!

4
1
5

Ekspozita

1594612544(1)
1594612524(1)
1594612473(1)
1594621666(1)